Důležité informace

SRAZ: IV. setkání přátel projektu 90s CZECH ROADS

Ano, je to tak, přátelé…

2. července letošního roku dojde k dalšímu setkání milovníků devadesátých let a to opět v AUTOKINĚ STRAHOV. Stejně, jako minule, jsme se rozhodli, že setkání začne už od 10. hodinny ranní. Strávíme tedy spolu celý den! Tak, jako vždy NEZÁLEŽÍ NA TOM, V ČEM PŘIJEDETE. Je jedno, jestli přijedete starým autem s novými značkami nebo autem novým. Klidně přijeďte na kole nebo autobusem, důležití jste vy a to, že se spolu uvidíme. Přijít můžete kdykoli v průběhu dne.

VSTUPNÉ

VSTUPNÉ je 100 Kč/osoba – v ceně vstupného je promítání filmu, vstup na večerní party a možnost přespání na místě po večerní zábavě (v autě, pod širákem či ve stanu na trávě vedle stadionu).

NÁVŠTEVNÍCI V BMW E30 CABRIO mají VSTUPNÉ ZDARMA (chceme tímto odkázat na film, který se bude promítat, viz. info níže).

PROMÍTÁNÍ FILMU

Bude pro vás nachystáno promítání kultovního českého filmu z 90. let – DĚDICTVÍ ANEB KURVAHOŠIGUTNTÁG. 📽🎞
Prostor autokina dodá zážitku ze zhlédnutí jistě nový rozměr. Promítání filmu bude od 20:00.

OBČERSTVENÍ A TOALETY

V prostoru autokina je možné se plnohodnotně občerstvit. Menu naleznete zde. V prostoru kina jsou taktéž k dispozici toalety. Prosíme vás, abyste si neobjednávali vlastní jídlo přes kurýrní služby – Dáme Jídlo / Bolt Food atp. do prostor autokina.

90s MECHECHE

Tentokrát jsme pro vás připravili devadesátkovou párty.
O hudbu se během dne i večera postará DJ Tekláč, který vystupuje v rámci charitativního projektu Be Active – během akcí vede sbírku na dětské domovy. Tekláč hraje hlavně z vinylu, takže si užijete pravou, nefalšovanou devadesátkovou zábavu. Zároveň mohu potvrdit, že bar Autokina bude fungovat až do 2. – 3. hodiny ranní.

ZÁVĚREM

NA SRAZ NENÍ POTŘEBA SE REGISTROVAT.

Pevně doufám, že nám vyjde počasí a budeme se moci setkat bez deštníků a pláštěnek. Věříme, že setkání bude skvělý zážitek, jako v minulých letech. 🙂 Těšíme se na vás!